Autoteenindus

Autoteenindus CCAUTO- see on koht, kus töötab meeskond kõrgelt kvalifitseeritud proffessionaale, kes on võimelised kõrgel tasemel ja efektiivselt läbi viima teie auto tehnilist hooldust ja lahendama probleemid , mis on seotud selle funktsioneerimisega.

CCAUTO meeskond- need on spetsialistid, kes hooldavad ja remondivad teie sõiduauto ja mikrobussi, sõltumata auto vanusest ja seisukorrast. Samuti saate meie juurest tellida kvaliteetseid varuosi.

Peamiselt oleme spetsialiseerunud – järgmiste autotranspordi liikide hooldus-ja garantiiremondile, kui:

  • sõiduautod
  • maasturid ja linnamaasturid
  • mikrobussid.

Niikaua , kui teie auto läbib hooldust, saate te aega veeta mugavas ooteruumis. Meie autoteeninduses on veel kaasaegne töökoda, müügisaal ja varuosade ladu, kus saate omale soetada teile vajamineva varuosa.

Iga autoteeninduse meeskond , et pakkuda kvaliteetset teenust, peab täpselt formuleerima oma töö printsiibid. Meil on oma printsiibid olemas ja väljenduvad sellises kuues positsioonis kui:

Aeg

CCAUTO spetsialistid pakuvad klientidele tööde operatiivset teostamist – meil on piisavalt kogemusi, et mõistlikud tähtajad oleks saavutatud ,kahjustamata teeninduse kõrget kvaliteeti

Kvalifikatsioon

CCAUTO meistrid – need on inimesed, kes väga hästi jagavad erinevate autode konstruktsioone ja omavad oskust optimaalselt remontida teie autot.

Garantiilised kohustused

me anname garantii oma teenuste tulemustele

Hinnavõit

me kindlustame klientidele lojaalsed hinnad oma teenustele, aga püsiklientidele, kellel on CCAUTO kliendikaart, garanteerime atraktiivseid aktsioone ja hinnasoodustusi.

Kõrgtehnoloogiline aparatuur

kaasaegne instrumentaarium, annab võimaluse auto kõrgtasemel remondiks ja diagnostikaks.

Kvaliteet

vaatamata meie teenuste ja varuosade hindade kättesaadavusele , on meie teenus alati kõrgkvaliteetne.

CCAUTO – optimaalne lahendus teie auto hoolduseks!